• strzelnica celowanie

Instruktorzy na strzelnicy…

Jesteśmy pasjonatami broni, a swoją przygodę z bronią palną zaczęliśmy wiele lat temu od strzelectwa sportowego. Najpierw jako zawodnicy doskonaliliśmy swoje umiejętności podczas treningów i zawodów strzelectwa dynamicznego by teraz umożliwić Wam odbycie strzelania pod naszą fachową opieką przy szczególnym nacisku na bezpieczeństwo i miłą atmosferę.

Dawniej broń kojarzyła się wyłącznie z formacjami państwowymi, możliwość odbycia treningu strzeleckiego dla przeciętnej osoby była marginalna, a posiadanie prywatnej broni było zarezerwowane dla elit. Na szczęście czasy się zmieniły i możemy teraz umożliwić Wam odbycie treningów strzeleckich, a także strzelań o charakterze rekreacyjnym.

Z nami nauczysz się obsługi broni palnej, podniesiesz swoje umiejętności strzeleckie, a także miło spędzisz czas na strzelnicy. Nie musisz posiadać żadnych pozwoleń, licencji czy innych uprawnień! Wszystkie wymagania administracyjne, organizacyjne i techniczne są po naszej stronie.

Strzelanie z nami to doskonała zabawa!

Do zobaczenia na strzelnicy!

Doświadczenie strzeleckie!

Nasi instruktorzy posiadają wieloletniewszechstronne doświadczenie w różnych rodzajach strzelectwa i prowadzeniu wszelakich strzelań, znajdziesz wśród nich aktywnych zawodników strzelectwa sportowego, sędziów strzelectwa oraz trenerów.

Bezpieczeństwo na strzelnicy!

Instruktorzy są świadomi, że uczestnik strzelania może popełnić błąd. Dzięki swojemu doświadczeniu szybko wyłapują ewentualne błędy i natychmiast reaguj, co jest gwarancją bezpieczeństwa na strzelnicy!

Miała atmosfera podczas strzelania!

Możesz być pewnien, że niezależnie od tego czy prowadzimy strzelanie rekreacyjne, czy profesjonalny trening strzelecki, zwracamy uwagę na to żeby atmosfera panująca na strzelnicy była przyjemna i sprzyjała prowadzonemu przez nas strzelaniu!