Wizyta na strzelnicy (szczególnie ta pierwsza) wiąże się często z wieloma pytaniami, dlatego pozwoliliśmy sobie zestawić najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktujcie się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwońcie!

1. Pierwszy raz na strzelnicy, od czego zacząć ?

Aby nauczyć się strzelać, musisz przede wszystkim odwiedzić nas osobiście. Nasi instruktorzy przybliżą Ci zasady bezpieczeństwa oraz obsługi broni. Przez cały czas treningu instruktorzy będą ci towarzyszyć, udzielając rad i wskazówek.

2. Co zabrać ze sobą na strzelnicę?

Jedyna wymagana rzecz to dowód tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy, lub paszport).

3. Czy potrzebuję specjalnych uprawnień żeby strzelać?

Aby strzelać pod okiem instruktora na strzelnicy nie musisz posiadać żadnych uprawnień. Nasi instruktorzy posiadają wszystkie niezbędne kwalifikacje aby przeprowadzać strzelania.

4. Jak się ubrać na strzelanie?

Ze względu na bezpieczeństwo i wygodę polecamy ubrać wygodne obuwie z płaską podeszwą oraz ubranie niekrępujące ruchów, w miarę możliwości przylegające do ciała, adekwatne do temperatury panującej na zewnątrz.

5. Czy wymagana jest pełnoletność żeby strzelać z broni palnej?

Nie, lecz w przypadku osób niepełnoletnich niezbędna jest pisemna zgoda opiekuna prawnego. Jeśli masz skończone 16 lat możesz zamówić strzelanie za zgodą opiekuna, a jeśli jesteś młodszy zamówienie musi złożyć Twój opiekun, który jest zobowiązany Ci towarzyszyć na strzelnicy.

6. Z jakiej broni mogę strzelać ?

Dostępna broń znajduje się w zakładce Broń.

7. Czy można rozszerzyć pakiet o dodatkowe strzały?

Oczywiście, gdy skończy Ci się amunicja można dokupić dodatkowe strzały zgodnie z cennikiem.

8. Czy konieczna jest wcześniejsza rezerwacja strzelnicy?

Tak, rezerwacja jest wymagana, ale za to istnieje wiele sposób jej dokonania, można to uczynić telefonicznie, mailowo lub składając zamówienie za pomocą formularza, dostępnego tutaj.

9. Czy można płacić kartą?

Oczywiście, przyjmujemy płatności katą Visa i MasterCard.